YORUM İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Şirketimiz YORUM İÇ ve DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının yıllardır piyasaya sunmuş olduğu KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM (KKD) ürünlerini iş güvenliği sektörüne renk katacak yeni bir anlayış ve uzman kadrosu ile, daha profesyonel bir ekip tarafından satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere 2012 yılında kurulmuştur.

Ünvanından da anlaşılacağı gibi önce ellerin güvenliğini ön planda tuttuk. Elbette ki iş ortamında bedenimizdeki her organın korunması çok önemlidir. Hiçbir organımızı diğerlerinden ayrı düşünmek mümkün değildir. Ancak piyasaya arz etmiş olduğumuz ürünlerin büyük çoğunluğu ellerin güvenliğine hitap ettiği için, unvan seçiminde böyle bir karar aldık.

Dünyamızdaki bütün güzellikleri şekillendiren eller, ağzımıza meme veren annelerimizin elleri, ressamların, mimarların, heykeltraşların, fabrikalardaki ve maden ocaklarındaki işçilerin, tarladaki köylülerin elleri, kısacası daha sayamadığımız bir çok eller… Ve bunun içindir ki ellerimize her zaman minnettarız.

Yaşamda her şey değiştiği gibi ellerimizi koruyan ürünlerde sürekli değişti. Çok değil bundan 20 yıl önce ülkemizde sadece deri eldivenler ve az miktarda lastik eldivenler kullanılmaktaydı. Fakat bu ürünler ellerimizin çok rahat etmediği ürünlerdi. Dünyada İş Güvenliği sektörünün gelişmesiyle beraber, ellerin doğal hareket ve kabiliyetini sınırlamayan ürünler geliştirildi. Bugün artık neredeyse her iş için özel eldivenler üretilmektedir. Firmamız teknolojik olarak akıllı eldivenler üreten ATG firmasının ülkemizdeki tek yetkili mümessilidir. Aynı zamanda San Huei toz maskeleri ve DPL firmasının kimyasal, lateks ve teknik eldivenler grubunun Türkiye mümessiliyiz.

Bunların yanı sıra kendi markalarımız olan ELPIC®, ProHand®, ProBody®, ProFoot®, ProHead®, ProFall® ve ProFace® markalarımızı da piyasaya sunmaktayız.

Ülkemizdeki iş güvenliği sektörü gelişime ve değişime açık bir sektördür. Firma olarak İş Güvenliği sektöründe yapmış olduğumuz işe katkı sağladığımıza inanıyoruz. Bu vesile ile bütün müşterilerimize başarılar temenni ediyor, bol kazançlı ve sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,